5 % RABATU NA KOLEJNE ZAKUPY

Doceniamy stałych Klientów - u nas zawsze dostaniesz 5% rabatu za zakupy do wykorzystania w przyszłym zamówieniu. Aby skorzystać z rabatu wystarczy założyć konto w naszym sklepie i dokonywać zakupów po zalogowaniu. Jeśli masz już u nas konto, twoje zamówienia również będą rabatowane.

Za każde zamówienie dokonane w sklepie i opłacone za pomocą przelewu24 lub przelewu tradycyjnego,  otrzymasz 5% rabatu od wartości złożonego zamówienia, do wykorzystania przy następnych zakupach. Kwota rabatu wygeneruje się automatycznie w momencie, kiedy status zamówienia zmieni się na WYSŁANE. Dzięki temu na koncie klienta w zakładce MOJE RABATY pojawi się opcja - PRZEKSZTAŁĆ MOJE PUNKTY NA BON O WARTOŚCI .....zł (zielony przycisk).  Po kliknięciu tej opcji otrzymujemy specjalny kod rabatowy. Aby wykorzystać kod, wystarczy, że w trakcie kolejnych zakupów wpiszemy kod do okienka w koszyku, klikniemy DODAJ, a zamówienie zostanie pomniejszone o zebraną kwotę. Zebrane rabaty można użyć od razu lub wykorzystać w kolejnych zamówieniach.
Każdy kod zachowuje swoją ważność przez ROK.
Aktualnie posiadane środki możesz sprawdzić w zakładce TWOJE KONTO / MOJE RABATY /. Rabatem są również objęte produkty promocyjne, przecenione lub o obniżonych cenach w trakcie czasowych akcji promocyjnych.