CZAS REALIZACJI

Zamówienia są realizowane jak tylko odnotowujemy należność za zamówiony towar na naszym koncie. Średni czas oczekiwania na realizację zamówienia to 2 dni robocze dla produktów dostępnych "od ręki". Średni czas oczekiwania na realizację zamówienia dla produktów wytwarzanych przez nas (np. wszystkie produkty Cottonmix Cake) to 7 dni roboczych. Gdyby wystąpiły jakiekolwiek trudności z realizacją zamówienia zostaną Państwo o tym poinformowani mailowo lub telefonicznie.

DOSTAWA

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Poczty Polskiej. Koszty wysyłki naliczane są automatycznie niezależnie od wagi zamówienia i pojawią się w podsumowaniu koszyka zakupów wraz z wyszczególnioną wysyłką. Należy wybrać jedynie jedną z form:

- przesyłka POCZTA POLSKA

- przesyłka paczkomat INPOST

- przesyłka KURIERSKA INPOST

- odbiór osobisty.

Mają Państwo do wyboru następujące formy dostawy na terenie Polski:

1. Paczka POCZTY POLSKIEJ niezależnie od wagi:

a) paczka pocztowa  – 14 zł

2. Przesyłka do paczkomatu INPOST - 16 zł

3. Przesyłka KURIERSKA po przedpłacie na konto – 18 zł

4. Wysyłka za pobraniem - za zakupy zapłacisz przy odbiorze listonoszowi lub kurierowi.

a) przesyłka listowa lub paczka POCZTY POLSKIEJ za pobraniem niezależnie od wagi - 18 zł

b) przesyłka do paczkomatu INPOST za pobraniem - 20 zł

c) przesyłka kurierska za pobraniem - 23 zł

4. Darmowa dostawa od 250 zł

Przy zamówieniu towaru opłaconego z góry za kwotę powyżej 250 zł (bez uwzględnienia kosztów dostawy) dostawa na terenie Polski  -  GRATIS.

5. Odbiór osobisty w Olsztynie – 0,00 zł

Odbiór możliwy jest w Olsztynie na Dajtkach. Ponieważ nie prowadzimy stałego punktu sprzedaży stacjonarnej, konieczne jest umówienie odbioru za pomocą maila: kontakt@wloczkiwarmii.pl lub telefonicznie: 602 – 735 – 745. Nie ma jednak możliwości zapłaty przy odbiorze. Płatność musi być dokonana z góry na konto bankowe. Wynika to z tego, że prowadząc sprzedaż internetową, wszystkie operacje muszą być zaksięgowane na naszym koncie firmowym.

Istnieje możliwość dostarczenia towaru do domu Klienta na terenie Olsztyna.

6. Przesyłki zagraniczne – przesyłka kurierska - 65,00 zł. W przypadku dużych zamówień w celu wyceny kosztów przesyłki prosimy o kontakt mailowy: kontakt@wloczkiwarmii.pl