armonia colour

ARMONIA COLOUR

ARMONIA COLOUR to niezwykła włóczka wykonana z absolutnie miękkiej wełny merino superfine. Włóczka jest delikatna i przypadnie do gustu osobom lubiącym lżejsze, ale nadal ciepłe i przytulne dzianiny. Włóczka występuje w przepięknych melanżach, przenikających się 2 nici o zbliżonych odcieniach, a przejścia kolorów są długie i łagodne. Dodatek nylonu sprawia, ze włóczka nadaje się zarówno na skarpetki, jak i swetry, lekkie czapki, szaliki, sukienki, kamizelki czy inne dodatki. Włoczka jest bardzo miękka, odpowiednia dla osób wrażliwych na gryzienie. Wszystkie motki włóczki są nieco inne i nie nie znajdziemy dwóch takich samych - mogą się nieznacznie różnić od tych na zdjęciu.  Oczywiście wszystkie motki o tym samym numerze zachowują te same kolory wewnątrz motka. Włóczka produkowana jest w Danii.

Orientacyjne zużycie włóczki na sweter damski w rozmiarze M to 4 motki, na damską kamizelkę w rozmiarze M to 3 motki, 2 motki na średni szalik, 3 motki na dużą chustę, 3-4 motki na kocyk dziecięcy.

Producent zaleca pranie w pralce na specjalnym programie do prania wełny w 30.

 

Skład: 75% wełna merino superfine superwash, 25% nylon     |    Waga motka: 100 g    |    Długość nitki w motku:  ok. 400 m

ARMONIA COLOUR

ARMONIA COLOUR

Aktywne filtry